Košík (0 položek)
Jméno
Heslo

  

Ochrana osobních údajů

Poskytnutí osobních údajů v systému je dobrovolné a klient má právo přístupu k nim a právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům. Prodávající se zavazuje k ochraně uvedených osobních dat poskytnutých kupujícím. Uvedené údaje budou sloužit pouze pro potřebu prodejce a bude s nimi nakládáno v souladu se zákonem číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Shromažďované údaje

Systém může shromažďovat následující informace:

  • Jméno
  • Adresa
  • Emailová adresa
  • Fakturační údaje
  • Další souhrnné a anonymní informace související s obecným vyhodnocováním trhu

Údaje jsou ukládány do zabezpečené databáze. Při dalším nákupu klient nemusí vyplňovat údaje znovu - stačí, když zadá přístupové jméno a heslo. Tato data jsou považována za přísně důvěrná a nejsou poskytována žádné třetí straně. Výjimkou je pouze kurýrní služba (Česká pošta, PPL), která s každou zásilkou dostává jméno a adresu klienta.

Data budou kdykoliv na žádost klienta opravena nebo vyřazena z databáze. Pro více informací napište na adresu info@barcon.cz.

Platební údaje

Systém zásadně neshromažďuje platební údaje typu číslo platební karty, číslo účtu apod. Tyto údaje poskytuje klient zabezpečeně provozovateli platebního rozhraní.

Používání cookies

Cookie je malý soubor, který systém zapisuje na pevný disk klientova počítače. Slouží k pohodlné obsluze systému a jeho správnému fungování a také k analýzám trafiku na jednotlivých stránkách systému.